YAZARIN DİĞER YAZILARI

NE OLUYORUZ?

Kirli ittifaklar!

Derince neyi hak ediyor?

Bu liste seçimi yorar!

ADAM OLABİLDİN Mİ SEN?

BAŞKAN ADAYLARI

Senin kongreni yiyim!

KİMLERİN İŞGALİ ALTINDAYDI?

YORUM YAP

Dikkat! Anayasamızın 38. maddesinin 7. fıkrasında yer alan “Ceza sorumluluğu şahsidir” düzenlemesi ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 20. maddede “Ceza sorumluluğu şahsidir. Kimse başkasının fiilinden dolayı sorumlu tutulamaz.” hükümleri gereğince yapılacak yorumdan hukuken şahıslar sorumludur.

3 YORUM YAPILDI

  • İzmitli

    ÜLKEDE HİÇ BİR ÜRETİM YOK...her yer haraç,mezat yandaşlara satıldı (Fabrikalar,Devlet kurumları,Yerli özel işletmeler dahi var). Tarım ve Hayvancılık bile bitme noktasında.Satacağına iyileştirme yapacaksın yönetim kurullarında Bakan ve milletvekilleri olmayacak,Profosyoneller yönetecek. Hala çıkmış tünel,yol,pak yapacağız diyor yani yandaş firmalara hazinden hortumlarla para aktarmaya devam edeceğiz diyor... Birde Devlet kurumlarında ve Belediyelerde çalışan yandaşlara verilen yüksek maaşlar var buda bir nevi hazineyi devleti hortumlama yolu... Çoğunun altında devletin verdiği araçlar var,Ceplerindeki lüks telefon ve hatları bile devlete ait! Devleti Babalarının malıymış gibi yönetiyorlar! Yapılan projeler maliyetlerinin çok üzerinde yapıldı,yapılıyor...birde bazı garantiler verilmiş;Araç geçiş sayısı,Hasta sayısı gibi)'bu sayı tutmayınca hazineden yıllık garanti faizi ödeniyor. İYİ Parti AKP'nin yedeği gibi geliyor... Tek umut kurtuluş Fakir Cumhurbaşkanı adayı Sayın Muharrem İNCE'kaldı. Sosyal Demokratlara bir imkan verelim,İnsani ve Güçlü üreten bir ülkede yaşamak istiyorsak. ''Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.'' Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

  • Rıza, Vatandaş Rıza

    Belediye hizmetlerinde sonuncu olmak mı? İşte iftira atacak bir şey bulamayınca bu kadar küçülüyorsun, aday olamayacağına göre kimin taşerönüsün onu söyle. Yazıklar olsun sana ve seni yediğin bokları açıklamayan o parti üst yönetimine.

  • BAKİ TEHALLÜK KÜÇÜK

    ŞU AN AYYUKTA OLAN;FRAGMAN..ESAS FİLMİ BEKKEYIN..AZ SONRA.

Anasayfa Anasayfa
Video Haber Fikir Sokakta
Whatsapp İhbar İhbar Hattı
Menü Menü
Bültenimize Abone Olun