YAZARIN DİĞER YAZILARI

YORUM YAP

Dikkat! Anayasamızın 38. maddesinin 7. fıkrasında yer alan “Ceza sorumluluğu şahsidir” düzenlemesi ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 20. maddede “Ceza sorumluluğu şahsidir. Kimse başkasının fiilinden dolayı sorumlu tutulamaz.” hükümleri gereğince yapılacak yorumdan hukuken şahıslar sorumludur.

5 YORUM YAPILDI

 • Derinceli

  Keşke Trabzonlu, Rizeli aday adayı enflasyonu yaşanırken, yıllardır siyasete yöne veren Karadeniz lobisi içinde mikro milliyetçilik yapmayın diye yazabilseydiniz.

 • santa clara

  kaleminize sağlık, tespitleriniz de çok haklısınız..

 • Įlker

  Cafercim sen gumusanelisin heralde ak parti gumusaneli arkadasi aday cikarirsa gumusaneliler ak partili olur ama derinceliler oyle dusunmuyo kardesim belediye dernekten yonetilmesine izin verilemez siz yanlistasiniz ak parti halkin partisidir okadarrr

  • terbiyelievlat

   Mehmet Bey siz bize kime oy atacağımızı söyleyin en iyisi. Yazık sürekli eleştirdiğiniz şahsa. Dinden bahsedersin ama Allah katında büyük veballerede girersin. Bu siyasetçilerde bir tek hedef gösterdiğiniz şahsı kötüleyip benim adayım var kardeşim ben onu istiyorum demiyorsun da bu çekler bu senetler bu cami altı kulisler. Allah sizi affetsin, günahına girdikleriniz de öbür tarafta nasıl helalleşirsiniz aranızda olan iş.

 • Cafer

  Mehmet eryürek, çok taraflı, yalan, yanlış ifadelerle dolu bir yazı yazmışsın. Nefsin, kibirin dağları aşmış üzüldüm senin için.

Anasayfa Anasayfa
Video Haber Fikir Sokakta
Whatsapp İhbar İhbar Hattı
Menü Menü
Bültenimize Abone Olun