Mesut Özdemir'den duygulandıran veda mesajı

Kocaelispor'da amatörden beri forma giyen, "Pitbull" lakabıyla bilinen Kocaelili futbolcu ile yollar ayrılmıştı. Bu ayrılığın ardından Mesut Özdemir, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Mesut Özdemir'in paylaşımı:

"6 sezon önce uğruna profesyonellikten amatörlüğe tereddütsüz döndüğüm, şehrimin takımı Kocaelispor ile 3 lig şampiyonluğu yaşadığım, beraber gelişip yükseldiğim için çok mesudum. Bana ve futboluma güvenip, inanan ve bu fırsat kapısını açarak Kocaelispor’umuza kazandıran Bahri Başkan’ıma öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Kaybetmeyi hazmedemeyen, hırsım ve azmimle sahaya koyduğum karakterin karşılığı sevgi ve desteklerini, 6 sezon boyunca bana fazlasıyla veren ve 89 numaralı formayı layık gören, Kocaelispor’umuzun büyük taraftarı Hodrimeydan’a bir ferdi olarak sonsuz teşekkür ediyorum.
Çocukluğumdan beri taraftarı olduğum, futbola başladığımdan beri ise hayallerimi süsleyen yeşil siyahlı formayı terletebilmek başlı başına benim için bir gurur iken, Kocaelispor tarihinde 3 lig şampiyonluğu görmüş 3 kişiden 1’i olabilmek ise tarifi imkansız bir duygu. Bana bu tarifsiz mutluluğu yaşatan Kocaelispor Kulübü’ne yaşattıkları için teşekkür ediyor, başarılar ve nice kupalar diliyorum.
Şair Attila İlhan’ın dediği gibi “Ayrıldığımızı hissettiğim an, demirler eriyor hırsımdan”. Ancak biliyorum ki: “Ayrılıklar da sevdaya dahil, çünkü ayrılanlar hala sevgili”! Her anımı Kocaelispor ile birlikte, Kocaelispor ile ilgili yaşayacağım, çok çalışacağım ve bir gün muhakkak kavuşacağım. Yarım kalan hikayeyi tamamlayıp eksik kalan kupalarımı kaldıracağım. Bugünlere gelmemde emeği bulunan tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, başkan ve yöneticilerime, kulüp çalışanlarına, basın mensuplarına ve büyük Kocaelispor taraftarına teşekkür eder, saygılar sunarım.
Hoşça kalın…"

- Kocaeli Fikir Gazetesi , Spor bölümünde yayınlandı
https://kocaelifikir.com/haber/7603643/mesut-ozdemirden-duygulandiran-veda-mesaji