İki ilçeye 146 milyonluk yatırım

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın düzenlediği mahalle başkanları toplantılarına katılmayı sürdürüyor. Son olarak Derince ve Gölcük ilçelerindeki buluşmalara katılan Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları hakkında mahalle başkanlarına bir sunum yaptı. AK Parti Kocaeli İl Başkan Mehmet Ellibeş’in yanı sıra ilçe belediye başkanları Zeki Aygün ve Ali Yıldırım Sezer, ilçe başkanları Koray Merdan ve Çetin Seymen’in yanı sıra teşkilat üyelerinin de katıldığı toplantıda, “Hizmet ve eser üretmek için hep birlikte büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bakınız iki yıllık süreçte sadece Derince ve Gölcük ilçelerimize 217 eser ve hizmet ile 746 Milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik” dedi. 

746 MİLYONLUK YATIRIM

Tüm vatandaşlara yapılan çalışmalarla dokunduklarını söyleyen Büyükakın, “Bakınız Kocaeli’nde yerin altına ve üstüne hizmetlerimizle mühür vurmaya devam ediyoruz. Biz eser ve hizmet ürettikçe vatandaşımız mutlu oluyor. Biz zaten bunun için varız. Teşkilatlarımızla, mahalle başkanlarımızla bu gönül ve eser davasına katkı sunan herkesle bu aziz milletimize hizmet ediyoruz. Kentimizin her karışına hizmet götürüyoruz. Tüm vatandaşlarımıza dokunuyoruz. Bakın sadece Derince ve Gölcük ilçelerimize 746 Milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdik. Ağızdan tek seferde bu meblağlar kolay çıkıyor belki ama bunun arkasında bir emek ve çalışan kadrolar, alın teri döken emekçi kardeşlerimiz var” ifadelerini sarf etti.

GENÇLERE GÜVENMEYENLER VAR

AK Parti Mahalle Başkanlarına ortaya koydukları çalışmalar için teşekkür eden Büyükakın, “Bakınız elbette fiziki yapılar yapıyor ve kentin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ancak bunun yanında birileri var ki gençlere güvenmeyenler ve kategorize ederek onlara inanmayanlar var. Biz onlara karşı da durarak gençlerimizin yanında olmaya da devam edeceğiz. Gençlerimizin vizyonunu bilmeyenler, onlara inanmayanlar kafalarını kaldırsınlar. Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarına, hükümetimizin çalışmalarına baksınlar. Gençlerimizin neler ürettiğine çok iyi baksınlar. Biz gençlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

GENÇLERİMİZİN ELİNDEN TUTACAĞIZ

“Bizim en büyük gücümüz gençlerimizdir” diyerek konuşmasına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın, “Mahalle başkanları olarak hepimiz gençlerimize özel ilgi göstermeye devam edeceğiz. Elbette mahallemizdeki eksikliklerle yakından ilgileneceğiz. Tüm gençlerimizin de elinden tutacağız. Şunu kesinlikle unutmayalım ki bu ülkemizin kıymetli gençlerimize ihtiyacı var. Gençlerimiz her alanda Türkiye’nin ve kentimizin gelecekteki büyük umutlarıdır” şeklinde konuştu. Mahalle Başkanları ile olan buluşmalar görüş alışverişinin ardından sona erdi. 

 

- Kocaeli Fikir Gazetesi , Gündem bölümünde yayınlandı
https://kocaelifikir.com/haber/7852155/iki-ilceye-146-milyonluk-yatirim