adfor-advertising

Kaan Şensoy'un cinayet zanlısına müebbet hapis

Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan Kaan Şensoy, geçtiğimiz eylül ayında ayağında elektronikle kelepçe ile ev hapsinde iken silahla ağır yaralanmıştı. Olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Kaan Şensoy, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamamıştı. Olayın ardından evden kaçtığı belirlenen araç ise Sapanca yakınlarında durdurulmuştu. Araçta bulunan Erhan Dalbudak ve Hasan Özden ise gözaltına alınmıştı.

‘THE END’ YAZMIŞTI

Gözaltına alınan Erhan Dalbudak cinayeti itiraf ederken, Kaan Şensoy’un kendisine küfür etmesi üzerine çıkan tartışmada olayın gerçekleştiğini öne sürmüştü. Ancak Dalbudak’ın sosyal medyadaki durumunda ‘The End’ yazdığı görülmüştü. Erhan Dalbudak’ın tutuklu yargılandığı davanın karar duruşması bugün Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleştirildi.

MÜEBBET HAPİS

Davaya öldürülen Kaan Şensoy’un yakınları, tutuklu sanık Erhan Dalbudak ve avukatlar hazır bulundu. Mahkeme Kaan Şensoy’u öldüren Erhan Dalbudak’ın müebbet hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verilirken, tutuksuz sanık Hasan Özden ise beraat etti. Karar sonrasında Kaan Şensoy’un ailesi polis nezaretinde adliyeden çıkarıldı.

 

 

 

- Kocaeli Fikir Gazetesi , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://kocaelifikir.com/haber/7938159/kaan-sensoyun-cinayet-zanlisina-muebbet-hapis